ACS880-01-087A-3 37kw 45kw ABB Frequency Converter Plc Programming Controller
Boxun (Hong Kong) Technology Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
1. Main Specifications Number of Phases 3-phase Output Current, Normal Use (In) 87 A Frequency (f) 47.5 ... 63 Hz Frame Size R5 Package Level 1 Depth Length/Height/Width 830 MM 510 MM 280 MM Product ...