PSTX840-600-70 450kw 400kw ABB Soft Starter Plc Programming Controller Module
Boxun (Hong Kong) Technology Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
1. Main Specifications Rated Operational Voltage 208 ... 600 V AC Rated Control Circuit Voltage (Uc) 24 V DC Rated Frequency (f) 50/60 Hz Main Circuit 50 / 60 Hz Current Limit Function 1.5 ... 7.5 xle ...